Β’ ΕΠΣΑΝΑ (28η αγωνιστική)

ΚΥΡΙΑΚΗ 15/4/2018
Σαρωνικός Αναβύσσου – Σταμάτα 1-2 (1-1)
Ωρωπός – Κρυονέρι 0-1 (0-0)
Παμπαιανικός – Αετός Πικερμίου 4-0 (2-0)
Αχιλλέας Κ. Αχαρνών – Παλλαυρεωτικός 2-1 (1-0)
Γέρακας – Αφιδναϊκός 3-0 α.α.
Άρτεμις – Μαύρος Αετός Πολυδενδρίου 4-0 (2-0)
Δόξα Αγ. Άννας – Βουλιαγμένη 1-0 (0-0)
Πρωτέας Π. Φωκαίας – Νίκη Δροσιάς 1-2 (1-1)

Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΟΜΑΔΕΣ ΒΑΘ. ΑΓ. Ν. Ι. Η. ΤΕΡΜ.
01. ΑΧΙΛΛΕΑΣ Κ. ΑΧ. 63 28 20 3 5 57-16
02. ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ 60 28 18 6 4 60-21
03. ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ 56 28 17 5 6 52-21
04. ΑΡΤΕΜΙΣ 53 28 15 8 5 39-19
05. ΚΡΥΟΝΕΡΙ 46 28 12 10 6 48-30
06. ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ 45 28 13 6 9 36-27
07. ΑΕΤΟΣ ΠΙΚ. 45 28 13 6 9 40-38
08. ΩΡΩΠΟΣ 42 28 11 9 8 46-35
09. ΓΕΡΑΚΑΣ 42 28 13 3 12 33-44
10. ΣΤΑΜΑΤΑ 40 28 11 7 10 32-32
11. ΠΡΩΤΕΑΣ Π.Φ. 39 28 10 9 9 34-30
12. ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒ. 36 28 9 9 10 28-28
13. ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ 28 28 7 7 14 21-25
14. ΔΟΞΑ ΑΓ. ΑΝΝΑΣ 15 28 4 3 21 24-62
15. ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ 10 28 3 1 24 15-59
16. ΑΦΙΔΝΑΪΚΟΣ 5 28 1 2 25 13-91

* Η επόμενη (29η) αγωνιστική (21/4/2018):
Βουλιαγμένη – Σαρωνικός Αναβύσσου
Σταμάτα – Ωρωπός
Κρυονέρι – Παμπαιανικός
Αετός Πικερμίου – Αχιλλέας Κ. Αχαρνών
Παλλαυρεωτικός – Γέρακας
Αφιδναϊκός – Άρτεμις
Μαύρος Αετός Πολυδενδρίου – Νίκη Δροσιάς
Δόξα Αγ. Άννας – Πρωτέας Π. Φωκαίας

* Η 30ή αγωνιστική (29/4/2018):
Σαρωνικός Αναβύσσου – Δόξα Αγ. Άννας
Ωρωπός – Βουλιαγμένη
Παμπαιανικός – Σταμάτα
Αχιλλέας Κ. Αχαρνών – Κρυονέρι
Γέρακας – Αετός Πικερμίου
Άρτεμις – Παλλαυρεωτικός
Νίκη Δροσιάς – Αφιδναϊκός
Πρωτέας Π. Φωκαίας – Μαύρος Αετός Πολυδενδρίου

 

Γ’ ΕΠΣΑΝΑ (23η αγωνιστική)

ΣΑΒΒΑΤΟ 14/4/2018
Ραμνούς Γραμματικού – Εθνικός Ν. Μάκρης 1-2 (1-1)
Κουβαράς – Αστέρας Γλυκών Νερών 1-3 (0-0)
Αυλώνας – Αμφιάραος Καλάμου 2-1 (1-0)
Καπανδρίτι – Ολυμπιακός Λαυρίου 3-1 (1-0)
Φοίβος Βάρης – Νικητές Μεσογείων 0-1 (0-1)
Διόνυσος – Πανσταυραϊκός 5-1 (4-1)
Συκάμινο – Νικηφόρος 3-3 (2-0)

Γ’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΟΜΑΔΕΣ ΒΑΘ. ΑΓ. Ν. Ι. Η. ΤΕΡΜ.
01. ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.Μ. 54 23 17 3 3 54-17
02. ΝΙΚΗΤΕΣ 53 23 17 2 4 54-17
03. ΑΥΛΩΝΑΣ 51 23 16 3 4 50-23
04. ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ 50 23 15 5 3 51-17
05. ΡΑΜΝΟΥΣ 48 23 15 3 5 44-24
06. ΔΙΟΝΥΣΟΣ 39 23 12 3 8 49-28
07. ΣΥΚΑΜΙΝΟ 30 23 8 6 9 36-34
08. ΑΣΤΕΡΑΣ Γ.Ν. 27 23 8 3 12 31-49
09. ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙ 26 23 7 5 11 28-40
10. ΚΟΥΒΑΡΑΣ 23 23 7 2 14 33-48
11. ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΪΚΟΣ 17 23 4 5 14 27-50
13. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Λ. 14 23 2 8 13 19-46
12. ΦΟΙΒΟΣ Β. 14 23 3 5 15 20-43
14. ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ 5 23 1 5 17 19-79
* Ο Νικηφόρος έχει μηδενισμό και -3β.

* Η επόμενη (24η) αγωνιστική (22/4/2018):
Εθνικός Ν. Μάκρης – Διόνυσος
Αστέρας Γλ. Νερών – Ραμνούς Γραμματικού
Αμφιάραος Καλάμου – Κουβαράς
Ολυμπιακός Λαυρίου – Αυλώνας
Νικητές Μεσογείων – Καπανδρίτι
Πανσταυραϊκός – Συκάμινο
Νικηφόρος – Φοίβος Βάρης

* Η 25η αγωνιστική (28/4/2018):
Συκάμινο – Εθνικός Ν. Μάκρης
Διόνυσος – Αστέρας Γλ. Νερών
Ραμνούς Γραμματικού – Αμφιάραος Καλάμου
Κουβαράς – Ολυμπιακός Λαυρίου
Αυλώνας – Νικητές Μεσογείων
Κπανδρίτι – Φοίβος Βάρης
Πανσταυραϊκός – Νικηφόρος

* Η 26η αγωνιστική (6/5/2018):
Εθνικός Ν. Μάκρης – Πανσταυραϊκός
Αστέρας Γλ. Νερών – Συκάμινο
Αμφιάραος Καλάμου – Διόνυσος
Ολυμπιακός Λαυρίου – Ραμνούς Γραμματικού
Νικητές Μεσογείων – Κουβαράς
Φοίβος Βάρης – Αυλώνας
Νικηφόρος – Καπανδρίτι

 

Α’ ΕΠΣΑΝΑ (28η αγωνιστική)

ΣΑΒΒΑΤΟ 14/4/2018
Ολυμπιακός Αγ. Στεφάνου – Κεραυνός Κερατέας 1-3 (1-1)
Λαυρεωτκή – Κορωπί 2-1 (0-1)
Γλυκά Νερά – Άρης Βούλας 0-1 (0-1)
Παλληνιακός – Άνοιξη 3-1 (2-0)
Μαρκό – Παθιακάκης 1-2 (1-1)
Αστέρας Βάρης – Καλύβια 1-2 (0-1)
Νικολακάκης – Θησέας Ν. Μάκρης 3-1 (2-1)
Ατλαντίς – Μάχη Μαραθώνα 1-1 (1-0)

Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΟΜΑΔΕΣ ΒΑΘ. ΑΓ. Ν. Ι. Η. ΤΕΡΜ.
01. ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ 69 28 21 6 1 55-15
02. ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΡΗΣ 55 28 15 10 3 51-14
03. ΓΛΥΚΑ ΝΕΡΑ 53 28 16 5 7 51-26
04. ΜΑΡΚΟ 51 28 15 6 7 40-23
05. ΑΝΟΙΞΗ 46 28 12 10 6 33-21
06. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡ. 45 28 12 9 7 41-29
07. ΚΑΛΥΒΙΑ 39 28 9 12 7 31-26
08. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Α.Σ. 39 28 11 6 11 44-44
09. ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ 36 28 10 6 12 34-36
10. ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ 35 28 9 8 11 34-34
11. ΜΑΧΗ ΜΑΡ. 33 28 8 9 11 35-39
12. ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ 33 28 8 9 11 29-38
13. ΘΗΣΕΑΣ Ν.Μ. 29 28 6 11 11 31-43
14. ΑΤΛΑΝΤΙΣ 28 28 7 7 14 30-45
15. ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ 14 28 3 5 20 19-61
16. ΚΟΡΩΠΙ 6 28 1 3 24 10-74

* Η επόμενη (29η) αγωνιστική (22/4/2018):
Θησέας Ν. Μάκρης – Ολυμπιακός Αγ. Στεφάνου
Κεραυνός Κερατέας – Λαυρεωτική
Κορωπί – Γλυκά Νερά
Άρης Βούλας – Παλληνιακός
Άνοιξη – Μαρκό
Παθιακάκης – Αστέρας Βάρης
Καλύβια – Μάχη Μαραθώνα
Νικολακάκης – Ατλαντίς

* Η 30ή αγωνιστική (28/4/2018):
Ολυμπιακός Αγ. Στεφάνου – Νικολακάκης
Λαυρεωτική – Θησέας Ν. Μάκρης
Γλυκά Νερά – Κεραυνός Κερατέας
Παλληνιακός – Κορωπί
Μαρκό – Άρης Βούλας
Αστέρας Βάρης – Άνοιξη
Μάχη Μαραθώνα – Παθιακάκης
Ατλαντίς – Καλύβια

Γ’ ΕΠΣΑΝΑ (23η αγωνιστική)

ΣΑΒΒΑΤΟ 14/4/2018
Ραμνούς Γραμματικού – Εθνικός Ν. Μάκρης 1-2 (1-1)
Κουβαράς – Αστέρας Γλυκών Νερών 1-3 (0-0)
Αυλώνας – Αμφιάραος Καλάμου 2-1 (1-0)
Καπανδρίτι – Ολυμπιακός Λαυρίου 3-1 (1-0)
Φοίβος Βάρης – Νικητές Μεσογείων 0-1 (0-1)
Διόνυσος – Πανσταυραϊκός 5-1 (4-1)
Συκάμινο – Νικηφόρος 3-3 (2-0)

Γ’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΟΜΑΔΕΣ ΒΑΘ. ΑΓ. Ν. Ι. Η. ΤΕΡΜ.
01. ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.Μ. 54 23 17 3 3 54-17
02. ΝΙΚΗΤΕΣ 53 23 17 2 4 54-17
03. ΑΥΛΩΝΑΣ 51 23 16 3 4 50-23
04. ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ 50 23 15 5 3 51-17
05. ΡΑΜΝΟΥΣ 48 23 15 3 5 44-24
06. ΔΙΟΝΥΣΟΣ 39 23 12 3 8 49-28
07. ΣΥΚΑΜΙΝΟ 30 23 8 6 9 36-34
08. ΑΣΤΕΡΑΣ Γ.Ν. 27 23 8 3 12 31-49
09. ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙ 26 23 7 5 11 28-40
10. ΚΟΥΒΑΡΑΣ 23 23 7 2 14 33-48
11. ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΪΚΟΣ 17 23 4 5 14 27-50
13. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Λ. 14 23 2 8 13 19-46
12. ΦΟΙΒΟΣ Β. 14 23 3 5 15 20-43
14. ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ 5 23 1 5 17 19-79
* Ο Νικηφόρος έχει μηδενισμό και -3β.

* Η επόμενη (24η) αγωνιστική (22/4/2018):
Εθνικός Ν. Μάκρης – Διόνυσος
Αστέρας Γλ. Νερών – Ραμνούς Γραμματικού
Αμφιάραος Καλάμου – Κουβαράς
Ολυμπιακός Λαυρίου – Αυλώνας
Νικητές Μεσογείων – Καπανδρίτι
Πανσταυραϊκός – Συκάμινο
Νικηφόρος – Φοίβος Βάρης

* Η 25η αγωνιστική (28/4/2018):
Συκάμινο – Εθνικός Ν. Μάκρης
Διόνυσος – Αστέρας Γλ. Νερών
Ραμνούς Γραμματικού – Αμφιάραος Καλάμου
Κουβαράς – Ολυμπιακός Λαυρίου
Αυλώνας – Νικητές Μεσογείων
Κπανδρίτι – Φοίβος Βάρης
Πανσταυραϊκός – Νικηφόρος

* Η 26η αγωνιστική (6/5/2018):
Εθνικός Ν. Μάκρης – Πανσταυραϊκός
Αστέρας Γλ. Νερών – Συκάμινο
Αμφιάραος Καλάμου – Διόνυσος
Ολυμπιακός Λαυρίου – Ραμνούς Γραμματικού
Νικητές Μεσογείων – Κουβαράς
Φοίβος Βάρης – Αυλώνας
Νικηφόρος – Καπανδρίτι

No more articles