Κ17: Πανιώνιος – Παναθηναϊκός 0-5

Ο Παναθηναϊκός πήγε με προβάδισμα δύο γκολ στο ημίχρονο έχοντας για σκόρερ τον Ναλιτζή, ο οποίος με κεφαλιά και πλασέ, αντιστοίχως, διαμόρφωσε το 0-2.

Οι Πράσινοι του Βασίλη Παπαδάκη που έχει για συνεργάτες τους Πέτρο Τασουνίδη και Πάνο Γερούλη, σημείωσαν τρία τέρματα στην επανάληψη. Ο Πιτσώτης με κεφαλιά έκανε το 0-3, ο Ναλιτζής με σουτ έκανε χατ-τρικ το 0-4 και το τελικό 0-5 διαμόρφωσε ο Γεωργουλάκης με σουτ.

Πανιώνιος: Μανωλάκος, Πολυχρόνης, Γλυνός, Μεταξάς, Ζιαμπάρας, Μπεχράκης, Καζιαντζόγλου, Τσιμιδόπουλος, Φιλιππούσης, Ντάφλας, Γιασιάς. Έπαιξαν και οι Ορφανός, Στάθης, Αντωνάκος, Γαλάνης, Ρούσσος.

Παναθηναϊκός: Παπανικολόπουλος, Κοκκάκης (70′ Χασανάγκο), Διαμαντής (70′ Κανάκης), Πιτσώτης, Φικάι, Νικολετόπουλος (65′ Παπατριανταφύλλου), Γεωργουλάκης, Ορμενάι, Ναλιτζής (65′ Σταγάκης), Σπαθάρης (65′ Ρομάνο), Λάζαρης.