Μάγεψαν οι Παλαίμαχοι της Δάφνης Ερυθρών και της Νέας Περάμου

Εκτός έδρας αγωνίστηκε χθες βράδυ η ομάδα των παλαιμάχων της Δάφνης Ερυθρών με αντίπαλο την πολύ καλή ομάδα της Νέας Περάμου στην ομώνυμη Πόλη.Στο αγωνιστικό κομμάτι της βραδιάς η ομάδα της Δάφνης Ερυθρών χτυπήθηκε από τους τραυματισμούς με τον Τάσο Παλαιολόγο να εγκαταλείπει το παιχνίδι στο δέκατο λεπτό μετά από τράβηγμα και τον Χάρη Παπά (Γιούτσο) να τον ακολουθεί στις αρχές του β ημιχρόνου.Χρειαστηκε να παίξει αριστερό χαφ ο Παντελής Μεγαρίτης και στην εστία να κάτσει ο πολύ καλός χθες Γιώργος Μαργαρίτης.Χθες ήταν η σειρά του Κώστα Κουτσδήμου να λάμψει και να τραβήξει όλη την ομάδα.Για την ιστορία η ομάδα της Δάφνης με τελικό σκορ 3-5 . Σκόρερ της Δάφνης οι Κουτσοδήμος με δύο γκολ, Χάρης Παπάς (Γιούτσος) με ασύλληπτο βολ πλανέ , Κομίνης και Τσαρουχάς.

Ευχαριστουμε την ομάδα της Νέας Περάμου για την άψογη φιλοξενία τους.
Στην επιστροφή ακολούθησε γεύμα στις Ερυθρές και συγκεκριμένα στον Μέγα Χορηγό μας Μαύρο Γάτο.