Δύο αγωνιστικές πρίν το τέλος στην Α’ κατηγορία στην Δυτική Αττική ο Μανδραικός επικράτησε στο Πανόραμα του Εθνικού με 4-0 και είναι πρωταθλητής ενώ θα διεκδικήσει σε αγώνες μπαράζ την άνοδο στην Γ΄Εθνική.
Υποβιβάζονται στην Β΄κατηγορία ο Αίας Παραλίας και ο Εθνικός Πανοράματος.
Την άνοδο από την Β΄στην Α΄κατηγορία πήραν τρείς αγωνιστικές πρίν το τέλος ο Ατρόμητος Ελευσίνας και η Δύναμη Ασπροπύργου. Αναλυτικά τα αποτελέσματα η βαθμολογία και η επόμενη αγωνιστική.
Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ(28η αγωνιστική)
ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ – ΑΙΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡ. 2-1
Α.Ο. ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΣ – Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ 3-0
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΠΟ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣ 1-1
Δ.Α.Ο ΖΩΦΡΙΑΣ – ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ 1-1
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ – ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ 0-4
ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ – ΑΣ ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΑΣΠ/ΡΓΟΥ 2-5
ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ – ΝΕΑ ΠΕΡΑΜΟΣ ΑΓΣ 1-1
ρεπό: ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ
Η ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
- ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ 71
- Α.Ο. ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΣ 64
- ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΠΟ 56
- Δ.Α.Ο ΖΩΦΡΙΑΣ 52 26
- ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣ 42
- ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ 42
- ΝΕΑ ΠΕΡΑΜΟΣ ΑΓΣ 39
- ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ 34
- ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ 33
- Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ 31
- ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 29
- ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ 25
- ΑΣ ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΑΣΠ/ΡΓΟΥ 23
- ΑΙΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡ. 16
- ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ 0
ΕΜΒΟΛΙΜΗ(29η αγωνιστική ΤΕΤΑΡΤΗ)17:30
Α.Ο. ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΠΟ
Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ – Δ.Α.Ο ΖΩΦΡΙΑΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣ – ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ
ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ 0-4
ΑΙΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡ. – ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ
ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ
ΝΕΑ ΠΕΡΑΜΟΣ ΑΓΣ – ΑΣ ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΑΣΠ/ΡΓΟΥ
Ρεπό: ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ
Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ(23η αγωνιστική)
Α.Ο. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ – ΛΑΜΠΕΡΗ ΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 8-0
ΠΑΝΛIΟΣΙΑΚΟΣ Α.Ο. – ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ 1-1
ΔΥΝΑΜΗ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ – ΚΡΙΟΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ 3-2
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ – ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ Β 3-1
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ Β – ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΑΕ ΑΤΤΙΚΗΣ 2-3
ΑΣ ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ – Α.Π.Σ ΙΚΑΡΟΣ 2-1
Η ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
- Α.Ο. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 58
- ΑΣ ΔΥΝΑΜΗ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ 56
- ΚΡΙΟΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ 50
- ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ 39
- ΒΥΖΑΣ Β 38
- Α.Π.Σ ΙΚΑΡΟΣ 34
- ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ 32
- ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΑΕ ΑΤΤΙΚΗΣ 29
- ΑΣ ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ 26
- ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ ΦΥΛΗΣ 25
- ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ Β 22
- ΠΑΝΛΙΟΣΙΑΚΟΣ Α.Ο. 15
- ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ Β 14
- ΛΑΜΠΕΡΗ ΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 9
Η ΕΠΟΜΕΝΗ(24η αγωνιστική)
ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ Β – ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΑΕ ΑΤΤΙΚΗΣ
Α.Π.Σ ΙΚΑΡΟΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ
ΛΑΜΠΕΡΗ ΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ – ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ Β
ΒΥΖΑΣ Β – ΑΣ ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ ΜΕΓΑΡΩΝ
ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ – Α.Ο. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ
ΚΡΙΟΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ – ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ ΦΥΛΗΣ
ΠΑΝΛΙΟΣΙΑΚΟΣ Α.Ο. – ΑΣ ΔΥΝΑΜΗ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ
Επιμέλεια: ΑΝΕΣΤΗΣ ΤΣΑΚΙΡΟΓΛΟΥ