Με νίκες προχώρησαν Αρτάκη, Παναργειακός και Κόρινθος στην 32η αγωνιστική στη Γ’ Εθνική, καθώς επικράτησαν των Πιερικού (2-3), ΑΟ Πυλίου (3-0) και ΑΕ Ερμιονίδας (1-0).
Αναλυτικά τα αποτελέσματα στους τέσσερις ομίλους, έχουν ως εξής;
Η ΤΑΥΤΟΤΗΤΑ ΤΗΣ 32ης ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣ
1ος ΟΜΙΛΟΣ (31η αγωνιστική)
Βέροια – Μ. Αλέξ. Αγ, Μαρίνας (21/4, 16.00)
Νίκη Ευκαρπίας – ΑΟ Χανιώτης 2-1
Καβάλα – Θερμαϊκός (17.30)
Απόλλων Παραλιμνίου – Ορέστης 5-1
Νέστος Χρυσούπολης – Άρης Αβάτου 1-1
Άρης Πετεινού – ΠΑΟΚ Κρηστώνης 0-1
Δόξα Δράμας – Κεραυνός Αγγελοχωρίου 3-0 ά.α.
Αετός Βαρβάρας – Πανθρακικός 0-5
Ποσειδώνας Μηχανιώνας – Αναγέννηση Επαν. 2-0
Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (24/4, 16.00)
Μ. Αλέξανδρος Αγίας Μαρίνας – ΑΟ Χανιώτης, Θερμαϊκός – Βέροια, Ορέστης Ορεστιάδας – Νίκη Ευκαρπίας, Άρης Αβάτου – Καβάλα, ΠΑΟΚ Κρηστώνης – Απόλλων Παραλιμνίου, Κεραυνός Αγγελοχωρίού – Νέστος Χρυσούπολης, Πανθρακικός – Άρης Πετεινού, Αναγέννηση Επανομής – Δόξα Δράμας, Αετός Βαρβάρας – Ποσειδώνας Μηχανιώνας.
2ος ΟΜΙΛΟΣ (31η αγωνιστική)
Καστοριά – Αστέρας Πετριτή 0-2
ΠΟ Φήκης – ΑΕ Λευκίμμης 0-3 ά.α.
Ζάκυνθος – Εορδαϊκός 1-1
Εθνικός Νέου Κεραμιδίου – Θεσπρωτός 3-2
Μαγνησιακός – Σβορώνος 0-3 ά.α.
Πιερικός – Νέα Αρτάκη 2-3
Θύελλα Κατσικά – Βατανιακός 4-0
Αστέρας Λιανοκλαδίου – Κιλελέρ 0-1
Αναγέννηση Άρτας – ΑΟ Τρίκαλα 1-0
Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (24/4, 16.00)
Αστέρας Πετριτή – ΑΕ Λευκίμμης, Εορδαϊκός – Καστοριά, Θεσπρωτός – ΠΟ Φήκης, Σβορώνος – Ζάκυνθος, Νέα Αρτάκη – Εθνικός Νέου Κεραμιδίου, Βατανιακός – Μαγνησιακός, Κιλελέρ – Πιερικός, ΑΟ Τρίκαλα – Θύελλα Κατσικά, Αστέρας Λιανοκλαδίου – Αναγέννηση Άρτας.
3ος ΟΜΙΛΟΣ (31η αγωνιστική)
Αστέρας Βάρης – ΑΕ Μυκόνου 0-2
Εράνη Φιλιατρών – ΑΕ Μεσολογγίου 5-0
ΑΕΡ Αφάντου – Ιάλυσος 2-2
Κόρινθος – ΑΕ Ερμιονίδας 1-0
Πανελευσινιακός – Μαρκό 0-1
Θύελλα Ραφήνας – Παναιγιάλειος 1-1
ΠΑΟ Βάρδας – Βύζας Μεγάρων 2-1
Παναργειακός – ΑΟ Πυλίου 3-0
Ρόδος – Ελλάδα Σύρου 1-0
Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (24/4, 16.00)
ΑΕ Μυκόνου – ΑΕ Μεσολογγίου, Ιάλυσος – Αστέρας Βάρης, ΑΕ Ερμιονίδας – Εράνη Φιλιατρών, Μαρκό – ΑΕΡ Αφάντου, Παναιγιάλειος – Κόρινθος, Βύζας Μεγάρων – Πανελευσινιακός, ΑΟ Πυλίου – Θύελλα Ραφήνας, Ελλάδα Σύρου – ΠΑΟ Βάρδας, Παναργειακός – Ρόδος.
4ος ΟΜΙΛΟΣ (31η αγωνιστική)
Ερμής Ζωνιανών – ΑΟ Υπάτου 0-1
Αγία Παρασκευή – Άρης Πετρούπολης 3-2
Απόλλων Σμύρνης – Ελλοπιακός 0-1
Προοδευτική – Ηλυσιακός 2-1
ΑΟ Χαϊδαρίου – Εθνικός Πειραιά 1-1
Περαμαϊκός – ΑΟ Αγίου Νικολάου 1-3
Πανιώνιος – Ατρόμητος Πειραιά 4-0
Αλμυρός – Φωστήρας 1-0
Ατσαλένιος – Επισκοπή 1-0
Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (24/4, 16.00)
ΑΟ Υπάτου – Άρης Πετρούπολης, Ελλοπιακός – Ερμής Ζωνιανών, Ηλυσιακός – Αγία Παρασκευή, Εθνικός Πειραιά – Απόλλων Σμύρνης, ΑΟ Αγίου Νικολάου – Προοδευτική, Ατρόμητος Πειραιά – ΑΟ Χαϊδαρίου, Φωστήρας – Περαμαϊκός, ΑΟ Επισκοπής – Πανιώνιος, Αλμυρός – Ατσαλένιος.