Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(20η αγωνιστική)
- ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ – ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ» Σάββατο 02/03/24 16:00
- ΦΙΛΑΘΛΟΙ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ Κυριακή 03/03/24 13:00
- ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Κυριακή 03/03/24 13:00
- ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ – ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Κυριακή 03/03/24 14:30
- ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ – ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ Κυριακή 03/03/24 15:30
- ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ – ΑΟ ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ Κυριακή 03/03/24 15:30
- ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ ΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Κυριακή 03/03/24 15:30
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(20η αγωνιστική)
- ΗΦΑΙΣΤΟΣ – ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΝΙΚΑΙΑΣ Σάββατο 02/03/24 15:30
- ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ – ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ ΜΟΣΧΑΤΟΥ Σάββατο 02/03/24 16:00
- ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ – ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΝΙΚΟΣ ΓΟΔΑΣ Σάββατο 02/03/24 16:00
- ΑΜΦΙΑΛΗ – ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ» Σάββατο 02/03/24 16:00
- ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΑΕ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΙΓΙΝΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Κυριακή 03/03/24 12:00
- ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΚΑΡΑΒΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Κυριακή 03/03/24 15:30
- ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ – ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ –ΑΙΓΑΛΕΩ Κυριακή 03/03/24 15:30
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(17η αγωνιστική)
- ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ – ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Σάββατο 02/03/24 15:30
- ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ – ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ Σάββατο 02/03/24 16:00
- ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ – ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Σάββατο 02/03/24 16:00
- ΑΣΧ ΠΟΣΕΙΔΩΝ – ΑΣ ΚΩΦΩΝ ΝΙΚΑΙΑΣ Κυριακή 03/03/24 10:30
- ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΝΙΚΟΣ ΓΟΔΑΣ Κυριακή 03/03/24 15:00
- ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ» Κυριακή 03/03/24 15:30
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(17η αγωνιστική)
- ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ – ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Σάββατο 02/03/24 18:00
- ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΝΙΚΟΣ ΓΟΔΑΣ Κυριακή 03/03/24 12:00
- ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ – ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ» Κυριακή 03/03/24 13:00
- ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ» Κυριακή 03/03/24 15:30
- ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ – ΘΗΣΕΑΣ ΜΟΣΧΑΤΟΥ Κυριακή 03/03/24 15:30
- ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ – ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Κυριακή 03/03/24 17:00
Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος
(16η αγωνιστική)
- ΕΙΡΗΝΗ 2005 – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ Σάββατο 02/03/24 18:00
- ΑΠΣ ΝΕΟΙ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΝΙΚΟΣ ΓΟΔΑΣ Σάββατο 02/03/24 18:30
- ΜΙΘΡΙΔΑΤΗΣ – ΑΘΗΝΑΪΚΗ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ Κυριακή 03/03/24 10:30
- ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝ – ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ» Κυριακή 03/03/24 13:00
- ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ – ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦ Κυριακή 03/03/24 15:30
Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος
(17η αγωνιστική)
- ΚΑΡΑΒΑΣ Β – ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Β ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦ Σάββατο 02/03/24 16:00
- ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ Β – ΑΣΧ ΠΟΣΕΙΔΩΝ Β ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ Σάββατο 02/03/24 16:00
- ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ Β – ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Β ΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Σάββατο 02/03/24 18:00
- ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ Β – ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ Β ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ» Σάββατο 02/03/24 18:30
- ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ Β – ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ Β ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ» Κυριακή 03/03/24 18:00
- ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Β – ΑΜΦΙΑΛΗ Β ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Κυριακή 03/03/24 18:00